DOSTĘPNE MIESZKANIA

Osiedle powstawać będzie etapami:

  • 1 etap od 4 kwartału 2017 do 2 kwartału 2019
  • 2 etap od 2 kwartału 2018 do 4 kwartału 2019

Etap pierwszy to budowa dwóch budynków wraz z zagospodarowaniem wokół nich, a łączna liczba mieszkań w pierwszym etapie wynosić będzie 104 lokali.

Pierwszy budynek składa się z dwóch segmentów IA i IB, gdzie znajduje się 48 mieszkań o pow. od 32 do 58 m2. Segment IA – 7 mieszkań na jednej kondygnacji, Segment IB – 5 mieszkań na jednej kondygnacji.

Drugi budynek składa się z dwóch segmentów IIA i IIB o łącznej liczbie mieszkań wynoszącej 56 lokali o pow. od 32 do 58 m2. Segment IIA i IIB z 7 mieszkaniami na kondygnacji.

Etap drugi to budowa kolejnych dwóch budynków wraz z zagospodarowaniem wokół nich i wspólnym placem zabaw, a łączna liczba mieszkań w drugim etapie wynosić będzie 58 lokali.

Pierwszy budynek składa się z dwóch segmentów IIIA i IIIB, gdzie znajduje się 40 mieszkań o pow. od 32 do 58 m2. Segment IIIA – 7 mieszkań na jednej kondygnacji, Segment IIIB – 3 mieszkania na jednej kondygnacji.

Drugi budynek składa się z jednego segmentu IVA o łącznej liczbie mieszkań wynoszącej 28 lokali o pow. od 34 do 58 m2 z 7 mieszkaniami na kondygnacji.

Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska zlokalizowana na tej samej kondygnacji co mieszkanie, dzięki czemu dostęp do niej będzie prosty, szybki i przede wszystkim wygodny. Mieszkania na poziomie parteru posiadają ogródki przeznaczone do korzystania przez właścicieli. Do każdego mieszkania przynależeć będzie przestronny, zadaszony taras, a prowadzić na niego będą panoramiczne okna, które doskonale doświetlą pomieszczenia.

Osiedle posiadać będzie wiele dodatkowych atutów takich jak np. windy.

Mieszkania sprzedawane są w stanie deweloperskim, a wraz z nimi prawo do własności gruntu.